Galeria

Scenariusze Gier

W ramach naszej oferty poniżej przedstawiamy przykładowe scenariusze gier:

Zdobycie flagi – czyli kto pierwszy ten lepszy!!!

Dwa zespoły, składające się z takiej samej liczby graczy, każda ma swoją bazę, z której rozpoczyna grę. Mniej więcej na środku pola ukryta jest flaga. Celem gry jest odnalezienie flagi i przeniesienie jej do swojej bazy. Trafiony zawodnik kończy grę a jeśli niesie flagę zostawia ją w miejscu, w którym został wyeliminowany.

2 flagi – czyli zdobądź flagę przeciwnika!!!

Dwa zespoły , składające się z takiej samej liczby graczy, każda ma swoją bazę, w której umieszczona jest flaga. Celem gry jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej i przeniesienie jej do swojej bazy. Trafiony zawodnik kończy grę, jeśli niesie flagę zostawia ją w miejscu, w którym został wyeliminowany. Drużyna wygrywa gdy w jej bazie znajda się 2 flagi.

Pojedynek reworwelowców – czyli jak zdobywano dziki zachód!!!

Dwóch graczy staje do siebie plecami w magazynkach maja określoną liczbę kulek od 1 do 10 szt, odliczają 15 kroków odwracają się i strzelają. Przegrywa ten który pierwszy dostanie.

VIP – czyli utrzymaj go przy życiu!!!

W grze biorą udział dwie drużyny terroryści oraz ochrona z VIP-em (uzbrojony). Celem ochrony jest przeprowadzenie nietrafionego VIP-a do ustalonego wcześniej punktu. Terroryści mają za zadanie go zestrzelić zanim dojdzie do celu.

2 drużyny – czyli pokaż kto tu rządzi!!!

Dwa zespoły , składające się z takiej samej liczby graczy, każda ma swoją bazę, z której rozpoczyna grę. Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich członków drużyny przeciwnej. Wygrywa drużyna, która zrobi to jako pierwsza.